menu EN

České vozíky pro psy AnyoneGo získaly prestižní cenu Red Dot Design 2021

 Startup AnyoneGo, který aktuálně posiluje v programu CzechStarter agentury CzechInvest, získal za své vozíky pro hendikepované psy prestižní cenu Red Dot Product Design Award! Tyto pohybové pomůcky pro pohybově postižená zvířata jsou prvním produktem svého druhu na světě, který vysoce uznávané ocenění organizace Red Dot obdržel.


Nejnovější iPad, robotická protéza z USA, elektrický skútr z Japonska nebo inovativní materiály z Německa… Mezi tyto a další inovativní produkty z celého světa oceněné prestižní cenou Red Dot Design award se nyní řadí i české vozíky pro hendikepované psy AnyoneGo!

Mezinárodní porota organizace Red Dot ocenila unikátní vozík AnyoneGo vyráběný na míru na 3D tiskárnách v soutěži zaměřené na produktový design.

„Za svou dlouhou kariéru designéra jsem získal mnoho zkušeností a úspěchů, ale ocenění Red Dot Design Award mezi nimi dosud chybělo. Mám proto obrovskou radost, že jsme nyní v této prestižní celosvětové soutěži, která klade důraz na spojení funkčnosti a krásy, dokázali uspět,” říká Jan Jiránek, hlavní designér AnyoneGo.

Více na: www.czechstartups.org/novinky/ceske-voziky-pro-psy-anyonego-ziskaly-prestizni-cenu-red-dot-design-2021/