menu EN

Creative Business Cup 2021

Každoročně hledáme kreativní a inovativní startupy z celého Česka. Prostřednictvím soutěže Creative Business Cup pomáháme ověřit jejich globální potenciál. Vítěz národního kola, které se v letošním roce koná online 30. března, postoupí do mezinárodního finále do dánské Kodaně, kde se o celkové prvenství utká s firmami z celého světa.


Jaké startupy se v soutěži představí?

Soutěž je určena pro startupy z kreativních odvětví, jako je například design, elektronika, software, počítačové hry, 3D tiskárny, móda, architektura, reklama, film, fotografie, gastronomie, volnočasové aktivity, hračky, hudba nebo audiovize.

Porota hodnotí nejen kreativní řešení produktu či služby, ale také potenciál obstát v mezinárodní konkurenci a stát se globálně úspěšnou firmou. Pravidla soutěže a způsob hodnocení naleznete zde. 

 

Harmonogram soutěže v roce 2021

Z více než 60 přihlášených startupů jsme letos vybrali 10 nejlepších, které postoupily do národního finále. Během něj porota zvolí jeden startup, který bude reprezentovat sebe i Českou republiku na mezinárodním finále Creative Business Cup v Kodani. Finále národního kola proběhne v českém jazyce a budete jej moci sledovat online.