menu EN

Soutěž HCP CHALLENGE

Letos máte již podruhé možnost přihlásit se do soutěže HCP CHALLENGE, kterou pořádá společnost SAP a v níž se soutěží o nejinovativnější IT řešení pro podporu obchodu.


 Tato soutěž je jedinečnou příležitostí pro všechny startupy, mladé podnikatele, vývojáře, studenty, ale i pro již etablované společnosti, které hledají způsob, jak rychle zrealizovat či rozšířit jejich business aplikace postavené na SAP HANA Cloud Platform (HCP).

HCP Challenge probíhá ve dvou fázích - první fáze má podobu workshopů, které proběhnou v období od 4. do 13. října v 6 hlavních městech států střední a východní Evropy. Pražského workshopu se můžete zúčastnit 12. října 2016, více info v přiložené pozvánce.

Druhou fází je vytvoření 3 minutového videa, v němž představíte svůj projekt a vysvětlíte, jak bude realizován prostřednictvím HCP. Termín pro zaslání videa je do 7.11.2016.

Ze zaslaných videí bude vybráno 10 nejzajímavějších a nejinovativnějších projektů, jejichž autoři budou pozváni na finální prezentaci, kde porota vyhlásí 3 nejlepší nápady. Vítězové získají, kromě 12 měsíčního přístupu k plné verzi SAP HANA Cloud Platform, také volný vstup na 3 vybrané konference SAP Forum, dále marketingovou podporu či business mentoring. SAP jim také poskytne potřebnou podporu při vývoji a pomůže již vytvořená řešení prezentovat mezi svými zákazníky, čímž jim usnadní vstup na trh. 

Registrovat se můžete na: www.hcpstartupchallenge.com