menu EN

Vítězové soutěže NEJinovátor Jihomoravského kraje 2016

 

Úspěšná soutěž NEJinovátor Jihomoravského kraje se letos konala již potřetí. A kdo zvítězil v jednotlivých kategoriích?


Vítězem soutěže se stala společnost STROJÍRNA OSLAVANY, spol. s r.o., která se řadí nejen k předním evropským výrobcům hydraulických tlumičů pro podvozky kolejových vozidel, ale rovněž k vyhledávaným výrobcům přesných strojních dílců a součástí.

Druhou příčku obsadila firma MSR Engines s.r.o., která se specializuje na vývoj a výrobu nízkoobjemových závodních i klasických spalovacích motorů a která mimo jiné vyvinula unikátní Jetsurf na motorový pohon.

Na třetím místě pak skončila společnost ENBRA, a.s., která se profiluje jako klíčový partner v oblasti technického zařízení budov.

Titul Skokan roku obsadila firma TopGis, s.r.o., která se z loňského 21. místa posunula na letošní 13. místo.

NEJinovátorem v oblasti HR se stala společnost Flowmon Networks a.s., a to zejména za inovativní systém vzdělávání zaměstnanců a příležitosti poskytované studentům formou stipendií, stáží a dalších programů.

Soutěž NEJinovátor Jihomoravského kraje je vyhlašována od roku 2014 a mohou se do ní hlásit malé a střední inovativní firmy. Soutěž je vyhlašována Unií malých a středních podniků ČR a jejím novým partnerem je od letošního roku i náš vědeckotechnický park.

NEJinovativnější firmou v Jihomoravském kraji je výrobce tlumičů STROJÍRNA OSLAVANY

716,2 kB stáhnout