menu EN

Podmínky pro zasídlení ve vědeckotechnickém parku "kongresák.space"


V rámci projektu s názvem "Rozšíření inovační infrastruktury VTP Brno, a.s.", číslo projektu CZ.01.1.02/0.0/0.0/20_329/0023474, spouštíme od ledna 2024 provoz nového vědeckotechnického parku "kongresák.space", který se nachází v generelu brněnského výstaviště.

Technologicky zaměřeným inovativním firmám zde nabízíme možnost zasídlení v plně vybavených kancelářských prostorech s možností vytvoření separátních sekcí. Samozřejmostí jsou sdílené prostory v podobě zasedacích místností, kuchyněk, šaten apod. Nově vzniklým technologicky a inovativně orientovaným start-upům můžeme navíc nabídnout možnost zvýhodněného zasídlení v režimu podnikatelského inkubátoru.

Součástí tohoto nově vybudovaného vědeckotechnického parku jsou také coworkingové a kongresové prostory. Nabízíme 3 různé kongresové sály s kapacitou od 16 po 200 osob, jejichž součástí je také nezbytné zázemí v podobě prostoru pro catering či šatny.

Máte zájem o bližší informace? Neváhejte nás kontaktovat na info@kongresakspace.cz, rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy ohledně podmínek, za jakých je možné se u  nás zasídlit.

Ve zkratce jsou podmínky pro zasídlení následující:

  1. technologicky zaměřená společnost nebo výzkumná organizace
  2. inovativní produkt
  3. předložení prohlášení o inovativnosti
  4. schválení odbornou komisí
  5. vyplnění dotazníku pro zasílení

 

Dotazník pro zasídlení

142,8 kB stáhnout