menu EN

CAJKU Česká Republika


Společnost CAJKU Česká republika, s.r.o. je konzultační společnost, která se zaměřuje na poskytování odborného finančního a strategického poradenství.

Mezi klíčové aktivity společnosti CAJKU patří investiční poradenství související s ekonomickým hodnocením projektů, strukturování jejich financování s následnou možností zajištění jejich financování. Dále nabízíme služby v oblastech podnikového poradenství, transakčního poradenství, daňového a účetního poradenství.

Společnost CAJKU byla založena v roce 2012 a od této doby pomohla řadě klientů úspěšně realizovat projekty nejen na území České republiky, ale také jsme se aktivně podíleli na řadě evropských a mimoevropských projektů. Mezinárodní zkušenosti dále zhodnocujeme při řešení rozsáhlých a komplikovaných investičních projektů.

Naše poradenské služby poskytujeme především u infrastrukturních projektů v oblasti energetiky (vč. obnovitelných zdrojů), v odpadovém hospodářství a při výstavbě komerčních či rezidenčních developerských projektů.

CAJKU Česká Republika, s. r. o.  

Adresa: Purkyňova 648/125, 612 00 Brno

Kontaktní osoba: Martin Doležal

Tel: +420 603 116 220

E-mail: info@cajku.cz