menu EN

Výhody zasídlení

Výhodami zasídlení ve vědeckotechnickém parku a podnikatelském inkubátoru TITC Technology Innovation Transfer Chamber, jsou kromě jedinečné polohy v kampusu VUT v Brně také plně vybavené prostory nábytkem a IT, vlastní gastro provoz v objektu, dostatečný počet parkovacích stání a technologické vybavení pronajímaných i společných prostorů. Klienti mohou dále využívat profesionální datové centrum umístěné v objektu.
Obnovitelné zdroje

Objekt TITC je osazen technologiemi obnovitelných zdrojů, vedoucích ke snížení provozních nákladů na topení a chlazení. Jedná se o 100 kW fotovoltaický systém a tepelné čerpadlo, které svou činností významně ovlivňují energetickou bilanci provozu.

Solární panely + tepelné čerpadlo

Solární panely + tepelné čerpadlo
Lokalita

Objekt TITC je situován v areálu kampusu VUT v Brně Medlánkách, na ulici Purkyňova, v dynamicky se rozvíjejícím zájmovém území CEITEC, v blízkosti regionálních výzkumných center AdMaS a NETME a fakult univerzity. Výborná dopravní dostupnost na brněnský okruh s přímým napojením na dálnici D1, letiště a strategická poloha města Brna na křižovatce hlavních dálničních tras.

Dostupnost – letiště, D1, brněnský okruh

Dostupnost – letiště, D1, brněnský okruh

Lokalita – CEITEC, AdMas, VUT, NETME

Lokalita – CEITEC, AdMas, VUT, NETME

TITC u dálniční sítě

TITC u dálniční sítě
Vybavení objektu

2 kuchyňky na každém patře

2 kuchyňky na každém patře

Na každém patře jsou v blízkosti vstupů vybudovány společné kuchyňky, které svojí vybaveností a lokalitou usnadňují nájemcům přípravu nebo ohřev přinesených pokrmů a teplých nápojů. Kuchyňky jsou vybaveny ledničkami, mikrovlnnými troubami, a jsou v nich umístěny sdílené síťové tiskárny A3 pro užití nájemci.

Kolárna + sprchy

Kolárna + sprchy

V 1.PP je pro příznivce zdravého životního stylu umístěna krytá kolárna a na jednotlivých patrech jsou rozmístěny sprchy. Součástí objektu TITC je i šatna se sprchou a skříňkami pro možnost uchování náhradního oblečení.

Neformální společné prostory

Neformální společné prostory

Na chodbách objektu TITC se nachází
velký počet možností
k neformálnímu posezení,
jednání nebo práci mimo kancelář.

Gastro provoz

Gastro provoz

V prostoru recepce v 1. PP se nachází gastro provoz s možností výdeje teplého jídla, prodeje teplých a studených nápojů, snídaní . Dále lze využít možnosti cateringových služeb pro konané akce, semináře nebo porady.

Videokonference

Videokonference

Prezentační místnost je vybavena vícekanálovou videokonferencí, vhodnou pro obchodní jednání a kontakt se spolupracovníky, klienty nebo dodavateli. Jednokanálová přenosná videokonference je k dispozici k zapůjčení na recepci.

Výbava pro jedno pracovní místo

Výbava pro jedno pracovní místo

Pracovní stůl, zásuvkový box, kancelářská židle, konferenční stůl, šanonová skříň, šatní skříň.

Sdílené zasedací místnosti

Sdílené zasedací místnosti

Nájemci mají k dispozici sdílené zasedací místnosti s kapacitou 12 osob, osazené prezentační technologií a vybavením, internetem, s možností cateringu nebo využitím blízké kuchyňky, v ceně nájmu.

Vlastní serverovna

Vlastní serverovna

V rámci objektu se nachází profesionálně vybavená a zabezpečená serverovna, dosahující parametrů komerčně využívaných datových center. Nájemci mohou využívat nabízenou kapacitu virtuálního prostoru, nebo do prostorů serverovny umístit vlastní hardware.

Kryté parkoviště

Kryté parkoviště