menu EN

Creative Business Cup 2022

 Už pátým rokem CzechInvest organizuje soutěž Creative Business Cup, která vybírá nejlepší startupy z oblasti kreativního průmyslu.


 Po úspěšných minulých ročnících, byť omezených v souvislosti s pandemií Covid-19, se mohly české inovativní společnosti z oblasti kreativních průmyslů opět hlásit do mezinárodní soutěže Creative Business Cup! V rámci národního kola, které se bude konat 10. března 2022 v ostravském BrickHouse v Dolní oblasti Vítkovice, bude prezentováno celkem 10 nejkreativnějších nápadů z celé České republiky. Mezi podporované oblasti patří kupříkladu software, design, móda, architektura, reklama, film, fotografie, gastronomie, volnočasové aktivity, hračky, hudba, rozhlas, televize, ale i počítačové hry, či 3D tiskárny.

Výherce národního kola postoupí do mezinárodního finále v Kodani konaného v červnu 2022. Tam bude mít možnost představit svůj nápad odborné veřejnosti a investorům z celého světa. Pokud se zajímáte o inovace v kreativních průmyslech, tuto akci nesmíte propásnout!

Více informací naleznete zde:creativebusinesscup.cz/