menu EN

Přihlašte se do II. kola soutěže IT produkt 2015

Česká redakce časopisu Computerworld vyhlašuje druhé kolo devátého ročníku prestižní soutěže IT produkt. Přihlášky můžete podávat do 5.6.2015.


Do této soutěže můžete přihlásit libovolný produkt z oblasti informačních a komunikačních technologií. Cílem soutěže je vyzdvihnout výrobky, které se výrazně odlišují od konkurenčních produktů stejné kategorie, přičemž je kladen důraz především na odlišnost od konkurence a na přínosy pro zákazníka. Největší šanci tak mají celkově inovativní produkty, produkty se zajímavým funkčním zdokonalením či výrazně zjednodušeným ovládáním nebo třeba s výjimečně příznivou cenou. 

Přihlásit své produkty můžete do 5.6.2015 na stránkách Computerworldu. Produkty, které postoupí do finále, budou prezentovány v časopise Computerworld, který vychází 26.6.2015. Oceněné produkty budou prezentovány v rámci časopisu Computerworld v rozsahu 1/2 tiskové strany, stejně tak budou prezentovány i na webových stránkách téhož časopisu a navíc získají právo používat logo "IT produkt 2015" na všech materiálech souvisejících s vítězným produktem. 

 

Zdroj: Computerworld